-54%

ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 599.00 ден.


Ласерско пенкало за отстранување брчки, против акни, успешно отстранување на лузни, пенкало со сина светлина што го забрзува метаболизмот…

 • Спречете ги знаците на забрзано стареење на кожата
 • Револуционерен производ дизајниран ефикасно да го минимизира појавувањето на клучните несовршености
 • Уредот ја имитира биолошката микроструктура за активирање на темелно чистење на клетките на кожата, антиинфламаторно и против брчки, го забрзува клеточниот метаболизам и обновувањето на клетките.
 • Дејствува со топлинска енергија која предизвикува детоксикација. Постојана топлинска енергија од 42 степени може да ја подобри лимфната циркулација, да ја подобри циркулацијата на крвта и има одлично влијание на детоксикација.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ.

Ласерско пенкало за отстранување брчки, против акни, успешно отстранување на лузни, пенкало со сина светлина што го забрзува метаболизмот…

 Пенкало за мозолчиња Светски ХИТ бр. 1

 • Спречете ги знаците на забрзано стареење на кожата
 • Револуционерен производ дизајниран ефикасно да го минимизира појавувањето на клучните несовршености
 • Уредот ја имитира биолошката микроструктура за активирање на темелно чистење на клетките на кожата, антиинфламаторно и против брчки, го забрзува клеточниот метаболизам и обновувањето на клетките.
 • Дејствува со топлинска енергија која предизвикува детоксикација. Постојана топлинска енергија од 42 степени може да ја подобри лимфната циркулација, да ја подобри циркулацијата на крвта и има одлично влијание на детоксикација.

ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛАСЕР ПРОТИВ АКНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА