-50%

Леден масажер за лице

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,099.00 ден.Current price is: 549.00 ден.


Ја лади и смирува кожата пред и после козметички третмани. Исто така, ја намалува иритацијата и црвенилото доколку се користи по козметички процедури. Се користи за каснувања од инсекти, полесни повреди, модринки и болки во мускулите.Масирајте на отечено лице или очи за да се ослободите од напнатоста или заморот.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Леден масажер за лице

Ice Roller – Леден масажер за лице со мраз за ладење на кожата е рачен валјак кој може да се користи насекаде и во секое време за ублажување на болката и непријатноста.

Ледениот ролер може да се користи за секојдневна ревитализација, освежување и подмладување на кожата.
Ја лади и смирува кожата пред и после козметички третмани. Исто така, ја намалува иритацијата и црвенилото доколку се користи по козметички процедури. Исто така се користи за каснувања од инсекти, полесни повреди, модринки и болки во мускулите.
Масирајте на отечено лице или очи за да се ослободите од напнатоста или заморот..
Ролерот за лице или Леден масажер за лице е дизајниран да помогне да се подобри цврстината и тонусот на кожата и да се намали појавата на фини линии.

Масажа на очите: помага во намалување на подуени очи и темни кругови. Пред употреба, изладете го ролерот за да ги подобрите перформансите и да го намалите отокот на очните капаци.

Примена:

 • Успешно ја намалува и смирува болката, иритацијата и мускулната напнатост.
 • Масажа на лице и тело за лична употреба.
 • Одличен е за пред и после ласерски третман, ботокс, третман со дерма ролери и секоја козметичка процедура.

Оставете го масажерот во фрижидер 3 часа и готов е за употреба. Пренесува многу пријатно ладење, ги смирува, ги опушта мускулите, го намалува воспалението и ја подобрува циркулацијата на лицето и целото тело. Може да се користи и за лице како и за врат, рамења, нозе, раце, стопала, ја затегнува кожата и е идеален за употреба со добра антицелулитна крема.

Уникатен Леден масажер за лице

 

1 преглед за Леден масажер за лице

 1. Мартина

  Многу сум задоволна. Празник за лицето! Чувството е неописливо

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА