-60%

НОВОГОДИШНА ЛЕД ЗАВЕСА СО ЅВЕЗДИ

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.

Шифра на производ: 119

Оваа фантастична LED светлосна завеса содржи 12 големи ѕвезди (различни големини) кои прекрасно сјаат, давајќи им на вашите зимски ноќи небесен сјај. Декорација со која можете да го претворите вашиот дом во вистинска новогодишна магија и надвор и внатре.

★ Супер светла и мала потрошувачка на енергија

★ Енергетски ефикасен, долг работен век, без одржување

★ Висок квалитет и дизајн

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Лед завеза

Оваа фантастична светлосна Лед завеза содржи 12 големи ѕвезди (различни големини) кои прекрасно сјаат, давајќи им на вашите зимски ноќи небесен сјај. Декорација со која можете да го претворите вашиот дом во вистинска новогодишна магија и надвор и внатре.

★ Супер светла и мала потрошувачка на енергија

★ Енергетски ефикасен, долг работен век, без одржување

★ Висок квалитет и дизајн

Детали за производот:
 • 12 ѕвезди и 138 LED светла
 • Боја на сијалицата: повеќебојна / бела / топло бела / розова
 • Должина на кабел: 2,5 М
 • Боја на кабел: транспарентна
 • Мултифункционален (8 различни режими на репродукција: 1. Комбинација, 2. Во бранови, 3. Секвенцијално, 4. SLO GLO, 5. Промена / блиц, 6. Бавно избледување, 7. Трепкање / Блиц, 8. Постојано вклучено.)
 • Вклучува мрежен трансформатор
 • Погоден за внатрешна и надворешна употреба
 • Висока осветленост 12 ѕвезди 138 LED диоди, но не блескави, создаваат романтична атмосфера.
 • Светлото за завеси е водоотпорно и дизајнирано да издржи слаб дожд или излевање вода, совршено за надворешна и внатрешна декорација.

белешки:

Нивото на водоотпорност е добро, но напојувањето и контролорот не се водоотпорни, држете ги подалеку од вода.

 

Лед завеза

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА ЛЕД ЗАВЕСА СО ЅВЕЗДИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА