-43%

Течен лепак за шиење Secure Stitch

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 399.00 ден.


Без игла, без конец, без проблем! Ова е идеален лепак кој брзо и лесно ја поправа искинатата облека и ги поправа дупките и сите материјали од ткаенина, кожа и гума.

Идеален за патување! Совршено е за рачна работа! Создава спој кој е целосно отпорен на перење и сушење, со различни материјали од деликатна чипка до издржлива кожа.

Овој комплет од 7 парчиња вклучува:

1x шише со сите решенија за ткаенина,
1x шише со раствор изработено од синтетичка ткаенина,
1x силиконска четка за нанесување,
2x шишиња за апликација,
2x мерни клипови.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Лепак за шиење

 

Без игла, без конец, без проблем! Ова е идеалниот Лепак за шиење кој брзо и лесно ги поправа цепнатините во облеката, ги поправа дупките и сите материјали од ткаенина, кожа и гума.

Овој течен Лепак за шиење  е ултрафлексибилно средство за спојување кое ги врзува влакната заедно и многу брзо се суши! Има многу намени: брзо поправка на солзи, панталони на полите, поправка на тапацир, паднати значки и амблеми, за поправка на оштетени чанти, проблеми со чевли, исто така идеален за поправка на детски играчки.

Идеален за патување! Совршено е за рачна работа! Создава спој кој е целосно отпорен на перење и сушење, со различни материјали од деликатна чипка до издржлива кожа.

Без игла, без конец, без проблем! Заштедете пари и време со лепак за шиење ткаенини со 7-дел со безбеден бод!

Овој комплет од 7 парчиња вклучува:

1x шише со сите решенија за ткаенина,
1x шише со раствор изработено од синтетичка ткаенина,
1x силиконска четка за нанесување,
2x шишиња за апликација,
2x мерни клипови.

 

БЕЗ ИГЛА И НИК! Ултра брза и лесна алтернатива за шиење која ги елиминира иглата и конецот! Совршен комплет за сите ваши потреби! Нема да се скамени кога ќе го примените! Нема да се залепи за вашата кожа!

ЖИВ И Флексибилен! Создава стабилна, безбојна, флексибилна и многу издржлива врска, отпорна на перење и сушење, одлична за сè: памук, тексас, филц, кожа, велур, полиестер, вискоза, влакна, кадифе, ткаенини и друго! Совршен за преправки, крпење и шиење на облека. Нема повеќе да барате комплицирани комплети за шиење, да се провлекувате низ мали дупки за игли или да трошите пари на машини за шиење. Поправете ја облеката сами, лесно, без мака!

 ! Многу лесно ќе ги добиете неопходните работи за лепење наместо да шиете: 2 шишиња со апликатор и 1 силиконски апликатор за прецизно нанесување секој пат! Користете на различни материјали и ткаенини! Доаѓа со 1 шише раствор All Fabric и 1 за синтетички ткаенини, двете шишиња со врвови од инка!


КОРИСТЕЊЕТО Е ЛЕСНО! Сè што ви треба вклучено: игличките на полите ви овозможуваат да ја измерите и држите ткаенината заедно без игли – панталони, завеси, покривки и друго!

ИЗРАБОТКА И УКРАСУВАЊЕ! Совршено решение за изработка на уникатни парчиња облека со оригинални украси на кои сега можете лесно да се залепите.

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Лепак за шиење. Овој производ не е достапен во продавниците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Течен лепак за шиење Secure Stitch”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА