-50%

Ултра лесен појас што го корегира држањето на телото

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој ремен децата ќе имаат правилен развој за целото тело.  Ефикасно ги исправа рамената и спречува болка во пределот на вратот, рамената, карлицата и грбот предизвикана од неправилно држење на телото.

Овој производ не е достапен во продавниците.

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ултра Лесен појас што го корегира држењето на телото

 

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој ремен децата ќе имаат правилен развој за целото тело. Со појасот, ќе останете исправени и ќе се чувствувате подобро. Ефикасно ги исправа рамената и спречува болка во пределот на вратот, рамената, карлицата и грбот предизвикана од неправилно држење на телото.
Идеална и дискретна употреба кога седите неколку часа во канцеларија или училиште, пред компјутер, за време на вежбање или во стоечка положба.

Упатство за употреба:

Носете ултра Лесен појас што го коригира држењето на телото, 10-20 минути секој ден во текот на првата недела, а потоа постепено продолжувајте го времето на носење.

Карактеристики:

 • Материјал: неопрен, ткаенина
 • Го подобрува држењето на телото во горниот дел на ‘рбетот и рамената
 • Невидлив под облеката
 • Флексибилно прицврстување
 • Универзална големина на ременот
 • Боја: црна
 • Еко материјал
 • Unisex

Лесно прилагодување, благодарение на дизајнот на двојни ленти.

Белешки: Не ставајте го во машина за перење. Измијте го ременот рачно, во ладна вода.

Носете го овој  Лесен појас секој ден. Првите неколку дена само 10-20 минути, па додавајте 10 минути секој ден. Грбот и рамената полека ќе се прилагодат и ќе ја изградите мускулната меморија за вистинската позиција.

Ултра Лесен појас што го корегира држањето на телото

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ултра лесен појас што го корегира држањето на телото”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА