-67%

ЛЕТЕЧКИ ДИНОСАУРУС

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Шифра на производ076
Летечки диносаурус – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Со помош на инфрацрвен сензор, вашиот Летечки диносаурус ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе полета самостојно и ќе лебди над вашата тупаница, држете го со тупаница толку високо колку што може да лета високо. Со него добивате USB за полнење на играчката.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
ЛЕТЕЧКИ ДИНОСАУРУС.

Напредната LED технологија на лебдечки инфрацрвен сензор е чувствителна на движење, ги детектира објектите во близина и автоматски се оддалечува од нив. Лесно е за користење и лансирање, едноставно држете ја играчката Летечкиот диносаурус, вклучете го прекинувачот, почекајте 3 секунди (безбедносно одложување), а потоа отпуштете ја топката кога крилата ќе почнат да се вртат. Куклата автоматски ќе се оддалечи. Безбедно и забавно за деца од сите возрасти до возрасни, доколку крилата го допрат предметот, тој автоматски ќе се исклучи.

Летечкиот хеликоптер Диносаурус магично лебди, а вие го контролирате само со дланка.
– Едноставно ставете ја раката под играчката, со мало движење нагоре го контролирате нејзиниот лет
– Покемонот лебди со 2 пропелери и 2 стабилизатори на летот, а се полни преку USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.
– Кога ќе се ослободи, диносаурусот свети.
Достапна боја: зелена

ЛЕТЕЧКИ ДИНОСАУРУС.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕТЕЧКИ ДИНОСАУРУС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА