-46%

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 929.00 ден.Current price is: 499.00 ден.


Конечно! Летечкиот Мики Маус – омилената играчка на вашите деца.

Летечкиот Мики Маус магично лета над секоја површина, а вие го контролирате само со дланка! Не се потребни батерии, се полни со USB-кабелот што доаѓа со комплетот. Идеален за играње внатре или во двор, одличен за екскурзии, плажа, двор! Летечкиот микрофон е изработен од квалитетна и флексибилна пластика. . Одлична забава за целото семејство. Летечкиот Мики го добивате спакуван во оригинално пакување!

Само во продажба на Tron Shop. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

Летечкиот Мики Маус магично лета над секоја површина, а вие го контролирате само со дланка! Не се потребни батерии, се полни со USB-кабелот што доаѓа со комплетот. Идеален за играње надвор или во двор, одличен за екскурзии, плажа, двор! Летечкиот микрофон е изработен од квалитетна и флексибилна пластика.

Мики Маус
Одлична забава за целото семејство. Летечкиот Мики го добивате спакуван во оригинално пакување!

-Едноставно ставете ја раката под топката, со мало движење нагоре го контролирате нејзиниот лет

-Топката плови со 2 пропелери и 2 стабилизатори на летот, а се полни преку USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.

Кога ќе се ослободи, топката светнува и дава чувство на осветлување на диско.

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

1 преглед за ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

 1. Магдалена

  Мојот омилен цртан лик од детството, решив и детето да го запознам со Мики Маус. Не згрешив 🙂 Му се допаѓа

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА