-58%

ЛЕТЕЧКИ ПАТРОЛНИ ШЕПИ

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

 

Волшебна интерактивна играчка – Летечки патролни шепи, идеален подарок за деца ! Летечки патролни шепи – Вашата омилена играчка сега може да лета!
Со помош на инфрацрвен сензор, вашата патролна шепа ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го исправено на дланката и вклучете го, ќе полета самостојно и ќе лебди над вашата дланка, држете го со дланката толку високо колку што може да лета високо. Со него добивате USB за полнење на играчката.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Волшебна интерактивна играчка – Летечки патролни шепи, идеален подарок за деца!

Патролни

Летечки патролни шепи – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Со помош на инфрацрвен сензор, вашата патролна шепа ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го исправено на дланката и вклучете го, ќе полета самостојно и ќе лебди над вашата дланка, држете го со тупаница толку високо колку што може да лета високо. Flying Patrol Paws, вистински хит оваа сезона!

Со него добивате USB за полнење на играчката.

шепи

Карактеристики:
 • Лесно
 • Безбедно
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
 • има USB полнач
 • Забавна и едукативна играчка

ЛЕТЕЧКИ ПАТРОЛНИ ШЕПИ.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕТЕЧКИ ПАТРОЛНИ ШЕПИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА