-45%

Нож за лубеница и диња

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 549.00 ден.


Иновативниот нож за Лубеница е многу посебна алатка која брзо и лесно ја сече внатрешноста на лубеницата и ја дели од кората. Ножот е погоден и за диња. Не се мачете со обичните ножеви, со овој производ ќе имате естетски убаво послужување и побрзо ќе си го пружите задоволството да се  засладите во летниот период. Безбедно, без опасност од повреда!

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Нож за Лубеница и диња

Иновативен нож за Лубеница и диња,посебна алатка која брзо и лесно ја сече внатрешноста на лубеницата и ја дели од кората. Идеален начин за послужување на гостите, како и на домашните. Без напор, подготовки и опасност од повреда.

 • Ги сече лубеницата и дињата на кришки
 • Совршен за сите облици и големини на Лубеница и диња
 • Го намалува времето потрошено на сечење и сервирање
 • 100% челик кој не ‘рѓосува

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нож за лубеница и диња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА