-44%

Магична леплива гумена лента 3M

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Магична водоотпорна лента 1/3/5 метри за повеќекратна употреба – 3М

Ново! Увоз од ЕУ. Оригинален!

– Силна адсорпција, цврсто држење
Површината на материјалот е покриена со голем број ситни дупки со нано големина, така што лентата има супер силна сила на адсорпција.

– Добар помошник за кујната
Гумената лента овозможува кујнскиот прибор цврсто да се закачи на ѕидот од плочката без да падне.

– Мулти-функционален
Ако подот е мазен, тепихот лесно се движи… Ластик може да ви помогне да го решите овој проблем

– Нема траги од лепење и нема оштетувања на ѕидот
Со гумена лента можете да закачите што било на ѕид без да оставите траги, многу е цврсто, но не треба да се грижите дали ќе го оштетите ѕидот.

Flex Seal течна гума во конзерва

ГУМА СПРЕЈ ЗА ИЗОЛАЦИЈА И ЛЕПЕЊЕ

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Совршената магична леплива гумена лента 3M што му е потребна на секое домаќинство!

Силна адсорпција, цврсто држење
Површината на материјалот е покриена со голем број ситни дупки со нано големина, така што лентата има супер силна сила на адсорпција. Оваа лента може цврсто да го залепи секој мазен предмет.

Добар помошник за кујната
Гумената лента овозможува кујнскиот прибор цврсто да се закачи на ѕидот од плочката без да падне. Ова е погодно за готвење бидејќи приборот е секогаш при рака.

– Мулти-функционална
Избегнувајте лизгање на вашите теписи
Ако подот е мазен, тепихот лесно се движи
Ластик може да ви помогне да го решите овој проблем

– Нема траги од лепење и нема оштетувања на ѕидот
Со гумена лента можете да закачите што било на ѕидот без да оставите траги, многу е цврсто но нема да го оштети ѕидот.

 

 

Волшебна леплива гумена лента 3M во 3 димензии:

1м – 199 ден

3м – 449 денари

5м – 600 денари

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

 

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магична леплива гумена лента 3M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА