-61%

МАГИЧНА МРЕЖА ПРОТИВ КОМАРЦИ

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Нарачајте магична мрежа со магнети што ефикасно спречува влегување на комарци и други инсекти во куќата! Волшебната мрежа многу добро го покрива отворањето на вратата и ефикасно се отвора и затвора со 18 магнети, со што се спречува влегувањето на комарци и бубачки. Вашето движење низ мрежата е лесно, иако рацете се полни, лесно можете да се движите, како и милениците. И со сето тоа, свеж воздух може постојано да поминува низ него!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Магична мрежа против комарци

 

Магична мрежа против комарци за мирен сон и безгрижен домашен живот!

Нарачајте Магична мрежа против комарци  што ефикасно спречува влегување на комарци и други инсекти во куќата! Волшебната мрежа многу добро го покрива отворањето на вратата и ефикасно се отвора и затвора со 18 магнети, со што се спречува влегувањето на комарци и бубачки. Вашето движење низ мрежата е лесно, иако рацете се полни, лесно можете да се движите, како и милениците. И со сето тоа, свеж воздух може постојано да поминува низ него!

Погоден за лизгачки и обични врати. Можете да го поставите на сите видови врати, дрвени, ПВЦ или метал.

Волшебната мрежа се отвора и затвора на магичен начин и се монтира многу лесно и без алат.

Во комплетот добивате:
 • магична мрежа со димензии 200 × 100 см, во црна или бела боја;
 • 18 магнети за лесно затворање на мрежата;
 • 10 велкро ленти за фиксирање мрежи за ПВЦ рамка, дрвени или метални врати;
 • 20 клинци со пластично-украсна глава за монтирање на дрвени врати.

Напомена:
Може да ја поставите магична магнетна мрежа за комарци и на потесна врата од 100 см. Се состои од два дела од по 50 см, а во случај да имате потесна врата, ќе ја оставите или преклопите мрежата подеднакво од двете страни за да ја поставите на посакуваната ширина.

Магична мрежа против комарци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГИЧНА МРЕЖА ПРОТИВ КОМАРЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА