-45%

Sauna body- маица за слабеење

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 549.00 ден.


Sweat Shaper Sauna Body маица за слабеење и совршена линија

Ново! Увоз од ЕУ! Оригинал!

Нашиот производ ќе ви помогне да не вложувате веќе толку голем труд за да добиете совршена фигура. Со оваа маица за слабеење многу лесно ќе добиете совршени резултати.

Изработена е од посебни ткаенини кои ја покачуваат телесната температура, го предизвикуваат телото да се поти и на тој начин да ги согорува маснотиите.

Ја впива влагата и брзо се суши, нема да се чувствувате мокро и непријатно. Се прилепува на телото, не се поместува дури и кога ги правите најтешките вежби!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Sauna body- Mаица за слабеење

 

Нашиот производ ќе ви помогне да не вложувате веќе толку голем труд за да добиете совршена фигура. Со оваа маица за слабеење многу лесно ќе добиете совршени резултати.

Изработена е од посебни ткаенини кои ја покачуваат телесната температура, го предизвикуваат телото да се поти и на тој начин да ги согорува маснотиите.

Маицата пружа удобност и флексибилност, одговара за секаква фигура, не пречи додека вежбате или правите било што друго. Дури и самите ќе заборавите дека ја носите!

Се ближи летото, бидете подготвени и витки како никогаш до сега!

Sauna body- Маица за слабеење

Заборавете на диетите кои никако не се здрави и секако нема да дадат резултат како Sweat Shaper Sauna Body маицата за слабеење. Му дава подобра фигура на телото и додека ја носите. Ја впива влагата и брзо се суши, нема да се чувствувате мокро и непријатно. Се прилепува на телото, не се поместува дури и кога ги правите најтешките вежби!

Sauna body Маица за слабеење- за идеална фигура и совршен стас!

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sauna body- маица за слабеење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА