-46%

Електрична турпија за маникир и педикир

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,849.00 ден.Current price is: 999.00 ден.


Најлесен и најбрз начин за обликување на ноктите е со електрична турпија!

Наменет за различни процедури за маникир и педикир, како и за корекција на издолжени нокти.

Оваа турпија е погодна за употреба во салони и за нега на нокти дома.

Максимална брзина во минута 20.000, обложена со тркалезна гума напред.

Може да работи во нормален и обратен режим.

Се прицврстува со осигурувач (интегриран) кој спречува прегревање.

Вклучени се држач за моливи и комплет додатоци за датотеки.

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Електрична турпија за маникир и педикир

Најлесен и најбрз начин за обликување на ноктите е со електрична турпија за маникир и педикир!

Едноставен систем за менување додатоци
 • Зголемете ја брзината за време на работата
 • Дијамантски додатоци (5 ЕЕЗ.)
 • Прилог за прстен за датотека (3 парчиња.)
 • Датотека за ѕвонење (1 ЕЕЗ.)
 • Брзина: 20000 / мин.
 • Режим на работа: 100 – 240v


* Прилагодување на брзината: 3.000 – 2.0000 / мин. за класичен систем

* Адаптер од 10 V.

Наменет за различни процедури за маникир и педикир, како и за корекција на издолжени нокти.

Оваа турпија е погодна за употреба во салони и за нега на нокти дома.

Максимална брзина во минута 20.000, обложена со тркалезна гума напред.

Може да работи во нормален и обратен режим.

Се прицврстува со осигурувач (интегриран) кој спречува прегревање.

Вклучени се држач за моливи и комплет додатоци за датотеки.

 • Напон: 220-240V
 • Моќност: 10W

Максимална брзина на ротација: 20.000 во мин.

Професионален е и лесен за употреба.

Погоден за професионален салон за нокти или за лична употреба.

Лесен дизајн за прецизно ракување.

Прифаќа многу додатоци за ротациони алати (тип на пружина за компресија: 2,0-2,4 mm).

Електрична турпија за маникир и педикир

1 преглед за Електрична турпија за маникир и педикир

 1. Ангела

  Четири ѕвездчки бидејќи уште не сум ја пробала, а другарка ми ја има и задоволна е. Само што нарачав за во салон. Се надевам дека ќе биде добра како и Вашиот одност со клиентите 🙂 Поздрав

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА