-46%

Маркери за поправка на мебел и дрвени подови

Original price was: 649.00 ден.Current price is: 349.00 ден.


Доколку направите нарачка над 2000 денари, производите ќе Ви бидат доставени без да платите карго достава.


Доколку имате некакво оштетување на мебелот, гребнатини или дел што недостасува, сега можете целосно сами да го поправите многу брзо и лесно. За 5 минути мебелот ќе биде како нов!

Боите на маркерите се совпаѓаат со најчестите облоги на дрво – светло, средно и темно кафеаво. Маркерите лесно се мешаат за да одговараат на речиси секоја боја на дрво.

Дизајнот на маркерот за мебел дава моментални резултати без неред. Лесно за секого!

Mожа да Ве интересира

АЛАТКА ЗА ГРЕБНАТИНИ НА АВТОМОБИЛОТ

Двокомпонентно EKSER лепило за сите материјали

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Маркери за поправка на мебел

 

Доколку имате некакво оштетување на мебелот, гребнатини или дел што недостасува, сега можете целосно сами да го поправите многу брзо и лесно. За 5 минути мебелот ќе биде како нов!

Користете Маркери за поправка на мебел  за да ги поправите и скриете површинските гребнатини на мебел, кабинети, лајсни, врати, подови, облоги и сите дрвени површини во вашиот дом.

Боите на маркерите се совпаѓаат со најчестите облоги на дрво – светло, средно и темно кафеаво. Маркерите лесно се мешаат за да одговараат на речиси секоја боја на дрво.

Дизајнот на маркерот за мебел дава моментални резултати без неред. Лесно за секого!
Се суши на допир за неколку секунди. Совршено за оние кои бараат лесно за користење решение кое не бара големо знаење и часови на подготовка или боење.

Содржи апсорбери на ултравиолетови зраци кои се спротивставуваат на избледување, така што тие се многу долготрајно решение за целиот мебел во вашиот дом.

Маркери за поправка на мебел и дрвени подови.

Маркери за поправка на мебел
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маркери за поправка на мебел и дрвени подови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА