-50%

Физиотерапија- безжичен стимулатор на мускулите и масажер за стапала

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

EMS Foot Massager користи безжична нискофрекфентна физиотерапија за ублажување на болките и заморот во стапалата и нозете и може да Ве измасира еднакво професионално како да сте во салон.

Има 6 начини на масажа и 10 степени на интензитет. Се препорачува да се користи два пати на ден по 15 минути.

EMS Foot Massager користи безжична нискофрекфентна физиотерапија за ублажување на болките и заморот во стапалата и нозете.

Искористете ја оваа супер акција
-Сега за само 799 ден. 

ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛОТО ТЕЛО

АНТИЦЕЛУЛИТЕН МАСАЖЕР ЗА ТЕЛО

shutterstock_192277082             rejting

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Физиотерапија- безжичен стимулатор на мускулите и Масажер за стапала

EMS Foot Massager користи безжична нискофрекфентна физиотерапија за ублажување на болките и заморот во стапалата и нозете.
Со притискање на само едно копче, започнете со професионални вежби. Овој масажер за стапала има 6 начини на работа и 10 нивоа на интензитет, тивок е и без звук. Подлогата за стапала е многу удобна, изработена од одличен материјал кој лесно се чисти, со само едно бришење со влажна крпа.
Масажер за стапала

Вистинска релаксација

Масажер за стапала EMS- може да Ве измасира еднакво професионално како да сте во салон. Ќе Ве опушти и ќе Ви пружи вистинско задоволство после работа или долго возење.

EMS технологија
Со новата EMS технологија, масажерот лесно ќе ги ослободи мускулите од болка, од замор и ќе ја подобри циркулацијата на крвта. Со активирање на масажерот, започнува активен циклус на масажа кој трае 15 минути.

Широка примена
Овој пренослив Масажер за стапала е погоден за ние кои постојано или често патуваат- можат да го носат насекаде со себе. За млади и за повозрасни луѓе, ако сте во гужва на работа понесете го со себе во канцеларија, идеален за сите девојки и жени кои носат високи потпетици. После напорно поминат ден, секој заслужува да ги одмори нозете.

Масажер за стапала

За да има ефект потребно е двете стапала да бидат во допир со левата и десната сребрена решетка на масажерот, за да можат да ги почувствуваат електричните импулси во нозете. Се препорачуваат една или две „сеанси„ дневно. Има 6 начини на масажа и 10 степени на интензитет. Слободно можете да менувате по желба и да ги задоволите своите потреби.

Четири функции:
1. Магнетна терапија -Користи вештачко магнетно поле за да ги испразни болните келии
2. Вибрациона масажа -Ги стимулира стапалата и ја регулира циркулацијата на крвта

3. Терапија за опуштање -Лесна електро масажа која максимално ќе Ве опушти
4. Инфрацрвена терапија -Ги активира био-молекулите во Вашето тело

Масажер за стапала

Карактеристики:

Напојување: 2 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето

Димензии: 31 x 31 цм

Пакувањето содржи: 1x Масажер за стапала 1x контролер

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Физиотерапија- безжичен стимулатор на мускулите и масажер за стапала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА