-40%

БЕЗЖИЧЕН МАСАЖЕР И ПРАВОСМУКАЛКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

 

Shed Pal е новиот најдобар пријател на сопственикот на миленичиња – тоа е еден од производите што го олеснуваат животот на една личност со прилагодување на две работи во секојдневниот живот: правосмукалка и четка.

 • Нежно ја вшмукува кожата на миленичето и со тоа ги вади испаднатите влакна како и крлежи доколку се присутни.
 • Како и ние луќето, така и животните уживаат во масажа. Со овој производ, дефинитивно ќе ја добијат.
Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Безжичен Масажер и правосмукалка за кучиња и мачки

Не е ни чудо што повеќето сопственици на миленичиња сакаат да го пробаат овој Масажер и правосмукалка. Чешлањето миленичиња е мака – има коса насекаде низ куќата и многу е тешко да ги исчистите.

Креаторите на Шед Пал ги зедоа предвид фрустрираните сопственици на кучиња и мачки при дизајнирање на оваа одлична правосмукалка за домашни миленици.

Shed Pal Масажер и правосмукалка е новиот најдобар пријател на сопственикот – тоа е еден од производите што го олеснуваат животот на една личност со прилагодување на две работи во секојдневниот живот: правосмукалка и четка. Shed Pal користи нежна технологија за вшмукување на кожата на миленичето за да го исцица паднатото крзно и крлежите без да му наштети на самото милениче, истовремено ќе го исчешла. Бидејќи е рачен и безжичен, Шед Пал може да оди насекаде за да ви помогне да ги бркате непослушните миленичиња.

Shed Pal е лесен за употреба

Масажер и правосмукалка за кучиња и мачки одлична за грижа за миленичиња со масажни испакнатини и нежно правосмукалка што го отстранува паднатото крзно што ви овозможува полесно од кога било да се грижите за вашето куче или мачка. Совршено функционира на миленичиња со кратка или долга коса, што ви овозможува да направите вашиот крзнен пријател да изгледа уредно и чисто. Брзо, лесно и нежно, содржи канистер за собирање коса. Долгокоса, кратка коса или кадрава, вашето домашно милениче ќе ужива во масажата.

Работа на 3  АА батерии кои не се вклучени во пакувањето.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БЕЗЖИЧЕН МАСАЖЕР И ПРАВОСМУКАЛКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА