-50%

МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП СО КУЛЕРИ

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Да ли додека гледате филм или работите до доцна навечер вашиот лаптоп се заграва и ве притиска после некое време? Ако често го користите седејќи на троседот или во кревет, го имаме вистинското решение за Вас! Оваа практична масичка ќе ви овозможи вистинско уживање додека го правите сето тоа, можете да ја поставите во било која положба и сами да си ја прилагодите височината. Погодна е за лаптоп додека работите или гледате филм, за пишување, за кафе, дури и за појадок во кревет!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Оваа практична масичка ќе ви овозможи да уживате во своето кафе, чај или пиво додека работите, гледате филм или нешто пишувате. Идеална е со неа да го започнете работниот ден со појадок во кревет.

За максимален комфор, масичката има подлога за глувче, држач за чаша и за пенкало. Ногарките се прилагодливи, можете сами да си ја изберете висината која ви одговара, да ја поставите масичката во било која положба и да ја заклучите- што е голема предност.

Карактеристики: 

 • Прилагодлива висина
 • Држач за шоља и за пенкало
 • Подлога за глувче
 • Два вентилатори за разладување поврзани преку USB кабел
 • Масичката е изработена од високо квалитетна пластика
 • Тежина: 1.50кг
 • Издржливост: 25кг
 • Димензии: 56 x 31,5 цм
 • Минимална висина: 22,5цм
 • Максимална висина: 29,5цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП СО КУЛЕРИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА