-53%

Масичка за лаптоп во кревет

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,699.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

Оригинал! Увоз од ЕУ!

Да ли и на Вас ви е непријатно да користите лаптоп во кревет бидејќи е нестабилен и Ви пречи? Ако одговорт е ДА, тогаш оваа Масичка е иделна за Вас!

Со помош на оваа масичка, може да си дозволите појадок во кревет, да уживате додека гледате филм со партнерот или да си земете пијалок додека работите.

Практичен производ и за деца и за возрасни. Совршен да го подарите некому.

Голема акција- 849 ден.

 

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Масичка за лаптоп во кревет

Да ли и Вие сакате да го користите Вашиот лаптоп додека сте во кревет, но не можете затоа што не е стабилен? Тогаш оваа Масичка за лаптоп е идеална за Вас!

Оригинал! Увоз од ЕУ! 

Со помош на оваа Масичка, можете да појадувате во кревет, да гледате филм со партнерот или со децата, па си земете пијалок додека сте на лаптоп и да си пружите уште мноу многу уживања!

Некој едноставно е принуден да биде во кревет, ако се опоравува од повреда или е болен. Оваа Масичка на расклопување пружа неверојатна удобност.

Практичен производ кој можете да го склопите и да го носите со вас каде и да посакате. Освен во кревет, можете да го користите и на пикник, на патување итн. Идеално нешто и за деца и за возрасни.

Возрасните исто така можат да ја користат оваа табела кога играат онлајн. Во исто време, реално е дури и да не се погледне од појадок или итна деловна кореспонденција на вториот уред. И ако, покрај удобната маса, ви недостасува и сигурна платформа со широк избор на игри – обидете се со ice-casino.dk. Овде ќе најдете класични и иновативни опции за игра. И дарежливите бонуси и специјалните промоции ќе ја надополнат целокупната слика за удобност. Забавувај се!

Масичка

Масичка за лаптоп во кревет
Карактеристики:
– Димензија: 65x40x26.5 цм
– Боја: Кафеава/дрво боја
– Материјал: Дрво и метал
– На преклопување, практично и лесно за употреба
– Лесно за одржување
– 100% ЕКО

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

1 преглед за Масичка за лаптоп во кревет

 1. Теодора

  Нешто најдобро што сум го купила во последно време. Дефинитивно вреди за сите пари

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА