-46%

Маска за коса

Original price was: 649.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Оваа маска за коса содржи екстракти од природно потекло дизајнирани да навлезат во секој слој на влакната, хранејќи ја вашата коса од внатре кон надвор. Одговара на секаков тип и должина на косата, особено се препорачува за сува и оштетена коса од фарбање, но се користи и само за нега.

За најдобри резултати нанесете ја на влажна коса по миењето со шампон и оставете да делува 3 до 5 минути.

Нето: 60 ml

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Маска за коса

【ПРИРОДЕН ХЕРБАЛЕН КОМПЛЕКС】 – Овој третман за коса содржи екстракти од природно потекло дизајнирани да навлезат во секој слој на влакната, хранејќи ја вашата коса од внатре кон надвор.

【ХИДРАТИВНА МАСКА ЗА КОСА】 – Хидратантната Маска за коса е специјално формулирана за лекување на екстра сува, оштетена, претретирана и обоена коса. Нанесете на влажна коса по миењето со шампон и оставете да делува 3 до 5 минути за најдобри резултати.

【ПРИНЦИП НА РАБОТА】 – Исто како и кожата, треба да се надополнува со хранливи материи по чистењето на косата и скалпот. Значи има основа за сјај. За одржување и поправка на косата е неопходна дополнителна исхрана, можете да ја правите еднаш неделно, правејќи ја вашата коса активна и еластична.

【Погодна за сите ТИПОВИ КОСА】 – Сува и чувствителна коса треба да користи навлажнувачки производи за нега со висока содржина на протеини. Ако косата е крајно хаотична, сува, со оваа Маска за коса можете длабоко да ја негувате косата која е оштетена и тешко се одржува, за да биде сјајна, мазна, нашата маска за коса е одлична за сува коса.

【ПРОФЕСИОНАЛНО】 – Професионален салонски третман кој веднаш ја трансформира текстурата на вашата коса оставајќи ја мека, свиленкаста и полесна за стилизирање, ја поправа и ја зајакнува слабата, оштетена и премногу третирана коса за да го врати здравиот изглед и истовремено да го поттикнува природниот раст на косата.

 

Нето: 60 ml

Употребата е едноставна и лесна, а најпогодна е за секојдневна употреба.

 1. Кога ќе завршите со користење на шампонот и серумот за навлажнување, нанесете ја оваа маска директно на вашата коса.
 2. Држете 2 до 5 минути, а потоа исплакнете темелно, особено коренот на косата.

 

Карактеристики:

Производот е развиен со висока технологија – содржи врвни природни суровини во комбинација со фина молекуларна технологија, 5 секунди за да ја одржите вашата коса мазна и мека.

Употреба:

 1. Измијте ја косата со шампон,
 2. Се суши со крпа (нема потреба да се суши со фен),
 3. Нанесете ја маската на вашата коса, постојано масирајте ја косата 2-5 минути,
 4. На крајот, целосно исплакнете ја косата.

МАГИЧНА МАСКА ЗА КОСА

Опции

На батерија, На струја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маска за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА