-50%

ПАМЕТНА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.


Идеално за патување! Машина за шиење, практична и секогаш при рака!

Рачна машина за шиење е нешто што мора да го има секоја куќа. Нешто што ви треба за вашето следно патување!

Дали често се случува да ви се отшие работ на вашите алишта токму кога брзате? Ви претставуваме мала, практична и пренослива машина за шиење, со која можете брзо и лесно да шиете искинати предмети за само неколку минути

 

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Паметна Машина за шиење

 

Рачна Машина за шиење е нешто што мора да го има секоја куќа. Нешто што ви треба за вашето следно патување!

Дали често се случува да ви се отшие работ на вашите алишта токму кога брзате? Ви претставуваме мала, практична и пренослива Машина за шиење, со која можете брзо и лесно да шиете искинати предмети за само неколку минути.

Сега можете лесно да шиете искинати алишта дури и ако немате вистински машини за шиење и ако никогаш порано не сте шиеле. Сите знаеме колку е тешко, кога ќе ја поставиме масата и извадиме стара машина за шиење од плакарот, само да за да се зашие еден искинат дел. Може да биде искината завеса, поправка на џеб, искинат фустан, самата подготовка ни одзема многу повеќе време отколку само за шиење. Имаме решение за вас и тоа е автоматска паметна машина за шиење. Штом научите како да ракувате, вашите поправки ќе завршат многу брзо. Може да ја користите машината за шиење VIGO насекаде и во кое било време, дома, во канцеларија автомобилот. Лесен е за употреба за да може да го користи секој.

 Карактеристики на прозиводот:

 • Автоматско шиење;
 • Практично;
 • Компактен и лесен;
 • Одлично за мали поправки;
 • Совршен за патувања;
 • Заменува игла;
 • 4 батерии АА (не се вклучени во понудата);
 • Матријал: пластика;
 • Големина: 21 см х 3,5 см х 6,5 см;
 • Боја: бела.
Упатство за употреба на машината за шиење:
 • Шиењето нека биде до10 секунди, потоа нека има 5 секунди помеѓу и слободно продолжете со шиењето;
 • За машината за шиење потребни ви се 4x батерии АА, кои ги ставате на задниот дел од машината;
 • Машината за шиење започнува од долниот дел, ако не сакате да шиете, притиснете го долниот дел од копчето напред – ова го заклучува копчето за вклучување / исклучување;
 • За да ја замените иглата, одвртете го копчето од предниот дел на машината.
Машина за шиење

 

 

 

mašina2.jpg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПАМЕТНА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА