-50%

Рачна мини дигитална вага

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Оваа мала и практична дигитална вага со кука ќе Ви послужи за мерење на намирници кога ќе пазарите, пакети кои сте ги нарачале преку интернет, куфери пред патување и сл. Можете да ја носите насекаде со себе. Користи 2 ААА батерии.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Рачна мини дигитална вага

Не дозволувајте да Ве излажат на пазар или во продавница при мерење на намирниците што сте ги купиле за дома. Сето тоа може да се избегне со нашата мини дигитална вага. Ништо нема да Ве чини да ја носите насекаде со себе, лесна е, не зазема многу простор.

Идеална за патување, пазарење, риболов…

 

Едноставно е погодна за сите Ваши потреби дома. Вреди да ја имате. Металната кука е цврста и издржлива, наменета е за тежина до 50кг. Попрецизна мини дигитална вага нема да најдете!

мини вага

Рачната мини дигитална вага користи 2 ААА батерии, изработена е од висококвалитетна ABS пластика, а куката од челик кој не ‘рѓосува. Има широк LCD екран кој е читлив дури и во мрак. Рачна мини дигитална вага, неверојатно лесна за користење!

Големина: 70мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна мини дигитална вага”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА