-55%

МИНИ КЛИМА ARCTIC AIR УЛТРА

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 2,000.00 ден.Current price is: 900.00 ден.

Во овој период, кога надвор времето е неподносливо жешко, се препорачува да останеме дома или барем да не излегуваме без потреба. За полесно да ги поднесеме топлотните бранови дури и внатре, неопходно ни е соодветно разладување.
Мини климата Arctic Air е идеална за Вашата дневна или спална соба, за канцеларија, лесно пренослива е, па можете да ја носите со себе на пикник итн.
Потрошувачката е минимална + го прочистува воздухот.
За во соба, канцеларија, за во кола…
Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Мини клима Arctic Air ултра

 

КУПУВАЈТЕ САМО ОРИГИНАЛ

Мини клима

Секоја клима или вентилатор можат да Ве разладат доколку работат по цел ден, но трошоците за тоа е навистина големи. Нашата Мини клима со компактен и еколошки разладувач, со два пати посилно разладување од другите мини клими, ќе Ви ја освежи просторијата за помалку пари. Потрошувачката е минимална.

Мини клима

Поседува резервоар во кој можете да сипете вода, а љубителите на различни мириси можат да додадат и етерично масло!

Мини клима која е неопходна ѕа жешките летни денови, можете да ја користите во спалната, дневната, детската соба, за во канцеларија, библиотека, камп приколка, викендица… Сипете вода во резервоарот, вклучете ја климата и опуштете се. Уживајте во свеж и ладен воздух дури до 12 часа со едно полнење.

Hydro-chill технологијата на која е заснован системот за разладување, функционира на принцип на испарување. Значи покрај тоа што го разладува, филтерот што се наоѓа внатре исто така го навлажнува воздухот и помага во неговото чистење од алергенси и непријатни мириси, и со тоа овозможува здрава животна средина за Вас и за Вашето семејство.

Благодарение на елегантниот и компактен дизајн, климата не зазема многу простор па можете комотно да ја ставите на Вашата работна маса, на клуб масите или на некој дел од мебелот.

Предната решетка е прилагодлива и лесна за контолирање во секој момент. Има ноќно светло кое е пригушено и нема да Ви пречи, како и три брзини. Овие карактеристики ја прават совршена оваа Мини клима. Мини клима

Мини клима Arctic Air ултра

 

1 преглед за МИНИ КЛИМА ARCTIC AIR УЛТРА

 1. Горан

  Земав за во канцеларија, за тие пари е одлична. Конечно можам да работам во попријатна атмосфера!

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА