-56%

Мини пегла на пареа за патување, за хоризонтално и вертикално пеглање

Original price was: 1,800.00 ден.Current price is: 799.00 ден.


Мини пегла на пареа, погодна за патувања. Мала е и не зафаќа многу простор. Лесно можете да ја спакување во Вашиот куфер или ранец и да ја носите насекаде со Вас.

Пеглајте со неа и вертикално и хоризонтално! Облеката ќе биде совршено мазна…

Не и штети на облеката, слободно можете да ја користите на секаков материјал. Свила, плиш, памук, лен, вуна, полиестер итн.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Мини пегла на пареа за патување, за хоризонтално и вертикално пеглање

 

Мини пегла

Оваа Мини пегла е идеална за патувања. Не зафаќа многу простор па лесно можете да ја спакувате во куферот или во ранецот и да ја носите насекаде со Вас! Работи перфектно, облеката ќе биде мазна и испеглана совршено.


2 во 1 пеглање. Може на пареа, само треба да напрскате од водата, а пегла и традиционално, односно-суво! Едноставно ги задоволува сите Ваши желби и потреби.

Мини пегла на пареа- едноставна и безбедна за употреба!

Мини пегла

Загреаното дно на темпераура од 150 степени Целзиусови не и штети на облеката. Слободно испеглајте свила, плиш, памук, лен, вуна, полиестер итн.

Благодарение на силната пареа лесно можете да испеглате завеси, чаршави, навлаки за перници и секаков вид на облека. Резервоарот за вода е со капацитет од 100мл. Пеглата се загрева експресно брзо, во рок од 30 секунди!

Рачна Мини пегла лесна, штеди простор, со компактен дизајн, погодна за патувања…

Спецификации:

Материјал: ABS
Сила: 50W
Фреквенција: 50hz
Капацитет: 100ml
Начин на загревање: Електрично
Боја: Темно зелена

Мини пегла

Мини пегла на пареа за патување и хоризонтално пеглање

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини пегла на пареа за патување, за хоризонтално и вертикално пеглање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА