-50%

Мини тастатура – Keyboard за компјутер и телефон

Original price was: 1,200.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Сакате да смените песна, филм, програм или да пуштите погласна музика, но не Ви паѓа на памет да се поместите од креветот во кој толку удобно се чувствувате?! -Потполно Ве разбираме!

Опуштете се и уживајте во комфорот, бидејќи ние го имаме решението за Вас.

Бежична Мини тастатура која функционира на раздалеченост до 8 метри.

Заборавете на константното станување од кревет за се нешто! Нарачајте и уверете се!

 

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Мини тастатура – Keyboard за компјутер и телефон

 

Ново! Увоз од ЕУ! Оригинал!

Сакате да гледате нешто на компјутерот но во креветот Ви е толку удобно што не би станале за ништо на светот? Потполно Ве разбираме! Ви ја представуваме оваа Мини тастатура што може да ви го реши проблемот. 2 во 1 Мини тастатура + глувче која ќе Ви овозможи да управувате со Вашиот компјутер до 8м. Заборавете на константното станување од кревет за да смените песна, филм, да пуштите погласна музика и др. Опуштете се и уживајте во комфортот, бидејќи тастатурата ги има сите опции како да сте пред компјутер.

Мини тастатура

Карактеристики:

 • Има 32 копчиња
 • Бежична е
 • Функционира на одалеченост до 8м

Нарачајте и уверете се!

Мини тастатура – Keyboard за компјутер и телефон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини тастатура – Keyboard за компјутер и телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА