-58%

МОДЕРЕН АВТОМОБИЛ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Шифра на производ: 088
Автомобил на батерии и далечински управувач со 3D светла? Ова е вистинскиот подарок за вашето малечко! Доаѓа во жолта и црвена боја, може да оди напред, назад и да застане! Насочете го и почнете да се забавувате со полна пареа! Совршено за деца од 2 и повеќе години!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

МОДЕРЕН АВТОМОБИЛ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Автомобил на батерии и далечински управувач со 3D светла? Ова е вистинскиот подарок за вашето малечко! Достапен во две бои, црвена и жолта. Само насочете го во правецот во кој сакате да го движите и почнете да се забавувате со полна пареа! Совршено за деца од 2 и повеќе години!

БРЗ МОДЕРЕН АВТОМОБИЛ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

КАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Работи на батерии (не се вклучени)
 • Димензии: 24,5 × 11,5 × 9,5 cm
 • Тежина: 220 g
 • Бои: црвена, жолта
 • Функции: Напред, назад, стоп
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МОДЕРЕН АВТОМОБИЛ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА