-44%

СУПЕР МОЌНА МИНИ ГРЕАЛКА – 400W

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Заборавете на заплетканите кабли низ целата соба, мини грејачот го загрева просторот од 20 квадрати без кабли, само приклучете го во најблискиот штекер и готово.

Карактеристики:
  • Дигитален дисплеј
  • Поставување од 15 до 32 степени
  • Лед екран
  • Моќност 400w
  • Програмиран тајмер
  • Димензии: 16,5 x 14,5 x 8,5 cm

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Моќна мини греалка

Заборавете на заплетканите кабли низ целата просторија, бидејќи овој мини грејач директно се приклучува во штекер.

Брзо и лесно загревање каде и да сте. Едноставно ставете ја оваа Моќна греалка во торба и секогаш носете го со себе.

Моќна мини греалка

Овој ултра мал потрошувач може да загрее просторија до 20м2 со минимална потрошувачка на електрична енергија. Сè што треба да направите е директно да го приклучите и да уживате во топлината на вашиот дом, деловен простор или некоја друга просторија, исто така е идеален за патување.

Овој помошен грејач има:
 • Керамички уред за дополнително загревање,
 • Специјално пластично куќиште кое секогаш останува ладно,
 • Автоматско исклучување на грејачот
 • Троши минимална количина на електрична енергија. Голема заштеда.
 • Овој ултра мал потрошувач може да загрее просторија до 20м2 со минимална потрошувачка на електрична енергија. Сè што треба да направите е директно да го приклучите и да уживате во топлината на вашиот дом, деловен простор или некоја друга просторија.
 • Димензии на грејачот: 16,5 x 14,5 x 8,5 cm

 

Моќна мини греалка

Карактеристики:
  • Дигитален дисплеј
  • Поставување од 15 до 32 степени
  • Лед екран
  • Моќност 400w
  • Програмиран тајмер

Моќна мини греалка- Го загрева просторот со голема брзина без кабли, само приклучете го во најблискиот штекер и готово!

 

Моќна мини греалка

 

1 преглед за СУПЕР МОЌНА МИНИ ГРЕАЛКА – 400W

 1. Емилија

  Земав за во канцеларија, мала е и мене ми се погоди греалката.

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА