-50%

НАПРАВА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ЧИСТЕЊЕ НА ЧАШИ И ШОЉИ СО МЛАЗ

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Време е конечно да се земе предвид потрошувачката на вода. Овој чистач е многу ефикасен и користи само онолку вода колку што ќе дозволите. Откриено е дека троши многу помалку вода отколку што би очекувале.

Заштедете време и енергија
Измијте ги сите чаши и чаши, дури и по поголеми собири, за кратко време! Оставете си здив и не трошете го времето на здодевни домашни работи, наместо тоа, поминете го тоа време на поквалитетен начин!

Работи рамномерно за време на перењето
Млазот рамномерно прска од сите страни, чистејќи го секој дел од стаклото/шолјата подеднакво, за да не мора повторно да го плакнете за да бидете сигурни дека е соодветно измиено.

Би можело да Ве интересира ДОДАТНА ФИОКА ЗА ВО ФРИЖИДЕР

НАПРАВА ЗА ВАДЕЊЕ СЕМКИ ОД ВИШНИ, ЦРЕШИ, МАСЛИНКИ

УНИВЕРЗАЛЕН РОТАЦИОНЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМИ

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Доста ви е од миење чаши и мачење при перење тегли и шишиња?! Сега имаме иновативен производ, кој повеќе не е наменет исклучиво за големи ресторани, туку може да си го дозволи секое домаќинство. Измијте ги сите чаши по поголеми собири за кратко време.

 

Ви претставуваме специјално средство за чистење кое испушта силен млаз вода кој темелно и рамномерно ги чисти чашите и чашите. Високо енергетски ефикасно решение кое ќе ви заштеди време и потрошувачка на вода. Чашите стануваат кристално чисти со само еден потег!

Сите ваши чаши и чаши стануваат кристално јасни
Овој чистач многу темелно ги мие чашите за да не мора постојано да ги бришете потоа. Само тргнете го на страна и почекајте да се исуши. Ќе видите, сите дамки – дури и траги од црвен кармин – едноставно ќе исчезнат!

Ако имате ресторан, кафуле, ова е вистински спас, особено кога нема доволно простор во машината за миење садови. Ако едноставното миење на садовите не ви е омилена домашна работа, еве го решението!

Ефикасно на сите модели на садови за готвење
Совршено ги чисти сите видови садови – од обични чаши и чаши за секојдневна употреба, до порцелан на нашите баби. Во исто време, на никаков начин нема да ја оштети вашата омилена шолја за кафе, и покрај силниот млаз.

Заштедете вода 100%
Време е конечно да се земе предвид потрошувачката на вода. Овој чистач е многу ефикасен и користи само онолку вода колку што ќе дозволите. Откриено е дека троши многу помалку вода отколку што би очекувале.

Заштедете време и енергија
Измијте ги сите чаши и чаши, дури и по поголеми собири, за кратко време! Оставете си здив и не трошете го времето на здодевни домашни работи, наместо тоа, поминете го тоа време на поквалитетен начин!

Работи рамномерно за време на перењето
Млазот рамномерно прска од сите страни, чистејќи го секој дел од стаклото/шолјата подеднакво, за да не мора повторно да го плакнете за да бидете сигурни дека е соодветно измиено.

Широка апликација:

Чистачот за чаши и чаши има широк спектар на намени. Може да се користи во сите домаќинства, кафулиња, ресторани, хотели, барови, клубови и други места.

Карактеристики:

Материјал: ЕКО пластика,
Тежина: 860 g,
Боја: црна.
Димензии: 17,5 x 14cm
Професионално средство за чистење млазници за чаши и чаши

Само во продажбата на TRON Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НАПРАВА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ЧИСТЕЊЕ НА ЧАШИ И ШОЉИ СО МЛАЗ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА