-61%

Магнетна нараквица за алат

Original price was: 900.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Ви го претставуваме овој револуционерен производ кој ги воодушеви сите мајстори што го имаат:

Магнетна нараквица на која можете да го закачите сиот поситен метал, шрафови, шајки, инбуси, завртки, клучеви, шрафцигер и што ли уште не!

На нараквицата се наоѓаат шест магнети, убаво распоредени во три реда кои цврсто ќе го држат алатот таму каде што ќе го поставите.

Благодарение на нараквицата, сиот алат ќе ви биде при рака додека работите или поправате нешто. Без разлика во која положба се наоѓате, магнетите се толку силни што ништо од алатот нема да се изгуби!

Завршете ја работата трипати побрзо од обично!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Нараквица за алат

 

Магнетна Нараквица за алат  која е неопходна за сите мајстори, но и за останатите. Цврсто го држи сиот ваш метален алат. Ако имате непредвидена или итна поправка, оваа нараквица ќе ви помогне да го имате со себе сето она што ви е потребно во тој момент.

За клинци, шајки, инбуси навртки, клучеви и за останатиот помал алат.

Додаток кој секогаш е спремен за инстант користење, ќе ви помогне брзо и успешно да ја завршите работата на полесен начин. Без повеќечасовно пребарување по кутиите, без фрустрации, со оваа нараквица алатот ќе ве чека спремен и ваше е само да се фрлите на работата!

Овозможува работата да се заврши трипати побрзо од обично.

Лесно се поставува, се фиксира на зглобот и се лепи со лепенка. Не го ограничува движењето на вашата рака, таа е слободна и дише, а покрај тоа, ако сакате можете да ја закачите нараквицата и на скалите покрај вас. Широка е и одговара на секоја големина на рака. Работете каде сакате и во било која положба, магнетите нема да дозволат ништо од алатот да се изгуби.

Карактеристики:

 • 6 магнети, распоредени во три реда
 • Универзална големина
 • Нараквица за алат за шајки, шрафови, навртки, клучеви, инбуси и друг помал алат
 • Супер отпорен материјал 1680D балистички полиестер
 • Димензии: 37 x 9 цм
 • Маса: 46г
 • Издржливост: до 0,7 кг
Нараквица за алат

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетна нараквица за алат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА