-45%

НОВОГОДИШЕН ЛАСЕР ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ

Original price was: 2,199.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.

Шифра на производ: 118

Неверојатен нов ласерски проектор за вашата куќа ќе биде украсен со илјадници живи бои.

Холографски ласерски проектор кој осветлува точки на површината на куќата (фасада или ѕид), дрвја, градини, ентериери или каде и да посакате.

Ласерскиот проектор е водоотпорен и работи постојано, може да се користи во сите прилики во текот на целата година.

Совршено осветлување за секоја пригода!

Заборавете на старите начини на уредување и осветлување на домот. Време е за модерно, откриено ласерско осветлување кое ќе ги воодушеви домашните, соседите, гостите, па дури и случајните минувачи!

Ласерскиот проектор ви овозможува на најсовремен начин да создадете совршена новогодишна атмосфера и да ја украсите вашата куќа, градина или просторија за прославување родендени и годишнини.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Новогодишен ласер

 

Новогодишен ласер за совршена декорација на куќата ќе го воодушеви целото семејство.

Неверојатен нов ласерски проектор за вашата куќа ќе биде украсен со илјадници живи бои.

Холографски ласерски проектор кој осветлува точки на површината на куќата (фасада или ѕид), дрвја, градини, ентериери или каде и да посакате.

Ласерскиот проектор е водоотпорен и работи постојано, може да се користи во сите прилики во текот на целата година.

Совршено осветлување за секоја пригода!

Заборавете на старите начини на уредување и осветлување на домот. Време е за модерно, откриено ласерско осветлување кое ќе ги воодушеви домашните, соседите, гостите, па дури и случајните минувачи!

Новогодишен ласер кој ви овозможува на најсовремен начин да создадете совршена новогодишна атмосфера и да ја декорирате вашата куќа, градина или просторија за прославување родендени и годишнини.

Како да се користи? Многу лесно! Кога сакате да го користите ласерот како новогодишно светло на отворено или за луда забава на отворено, ставете го ласерот на зашилен држач и залепете го во градина или тегла со цвеќиња. Насочете ја светлината кон предметот што сакате да го осветлите и приклучете го.

Карактеристики:
 • IP заштита за надворешна инсталација
 • држач за внатрешна инсталација
 • надворешна игла за инсталација
 • тајмер од 1 до 6 часа работа
 • избор на црвена, зелена (или и двете)
 • Убави динамични програми
Новогодишен ласер

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШЕН ЛАСЕР ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА