-60%

НОВОГОДИШЕН ФЕНЕР СО ЛЕД СВЕТЛО

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Шифра на производ: 116

Слаткиот лампион со слика на Дедо Мраз, Снешко и други новогодишни мотиви создава уште поубава атмосфера на празничниот дух, додавајќи посебен шарм на вашата соба кога ќе светне.

Овој лампион за божиќна и новогодишна атмосфера има ефект на ретро светло светилка која го осветлува вашиот простор во мек и спокоен сјај.

Направени од PVC и LED материјали, нетоксични и без мирис, еколошки и издржливи, не можат лесно да се оштетат.

Тој е идеален подарок, но и одличен празничен додаток на украсите на домот притоа создавајќи топла, слатка и добра атмосфера за празниците. Најдобрите украси за украсување на домот, канцеларијата, дневната соба, спалната соба, градината, донесувајќи шарена божиќна атмосфера.

Должината на производот е 5,5 cm, ширината 5,5 cm и висината 13 cm.

Белешки:

Поради разликата во поставките на светлината и екранот, бојата на ставката може малку да се разликува од сликата.

Дозволете мала разлика во димензиите поради различни рачни мерења.

Пакетот содржи:

-1  фенер

– 3 парчиња батерии

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Новогодишен фенер

 

Слаткиот Новогодишен фенер со слики од Дедо Мраз, Снешко и други новогодишни мотиви создава уште поубава атмосфера на празничниот дух, додавајќи посебен шарм на вашата соба кога ќе ја осветлите.

Овој лампион за божиќна и новогодишна атмосфера има ефект на ретро запалена свеќа која го осветлува вашиот простор во мек и спокоен сјај.

Направен во антички стил со прекрасна боја и бронзен ефект, тој е совршен за да додаде сјај во вашиот дом за Божиќ и Нова Година.

Новогодишен фенер направени од PVC и LED материјали, нетоксични и без мирис, еколошки и издржливи, не можат лесно да се оштетат.

Тој е идеален подарок, но и одличен празничен додаток на украсите на домот притоа создавајќи топла, слатка и добра атмосфера за празниците. Најдобрите украси за украсување на домот, канцеларијата, дневната соба, спалната соба, градината, донесувајќи шарена божиќна атмосфера.

Со вклучена батерија, лесно е да се притисне копче за да се вклучи светлото. Не се потребни жици или приклучоци. Фенерот се напојува од батерии лоцирани на дното на светилката.

Должината на производот е 5,5 cm, ширината 5,5 cm и висината 13 cm.

Белешки:

Поради разликата во поставките на светлината и екранот, бојата на ставката може малку да се разликува од сликата.

Дозволете мала разлика во димензиите поради различни рачни мерења.

Пакетот содржи:

-1 фенер

– 3 парчиња батерии

Новогодишен фенер со лед светло

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШЕН ФЕНЕР СО ЛЕД СВЕТЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА