-44%

НОВОГОДИШНА ПЕРНИЦА – МИКИ И МИНИ

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Шифра на производ077
Новогодишна перница Мики и Мини

Прекрасна декорација за новогодишните празници со мотиви на Дизни.

Воодушевете ги вашите малечки со необични перници. Однесете ги во прекрасното друштво на Мики и Мини Маус.

Димензии 30 x 30cm

ЕКО материјал

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
Новогодишна перница Мики и Мини.

Прекрасна декорација за новогодишните празници со мотиви на Дизни – новогодишна перница Мики и Мини.

Воодушевете ги вашите малечки со овие необични перници. Земете ги во прекрасно друштво со Мики и Мини Маус.

Карактеристики:
Димензии 30 x 30cm
Новогодишна перница направена од ЕКО материјал

Новогодишна перница

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА ПЕРНИЦА – МИКИ И МИНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА