-72%

НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 499.00 ден.


Летечката топка во разнобојни светла може да лета, а светлите LED диоди ја прават забавна за ноќна употреба!

Оваа летечка топка ќе стане омилена играчка на вашето дете, иако немојте да се изненадите ако возрасните ја добијат оваа играчка за своја забава, одличен подарок за празниците!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1.

Новогодишната топка 2 во 1 што свети може и лета ќе биде идеална играчка за секое дете
Напредната LED технологија на лебдечки инфрацрвен сензор е чувствителна на движење, ги детектира објектите во близина и автоматски се оддалечува од нив. Лесно е за користење и лансирање, едноставно држете ја летечката топка, вклучете го прекинувачот, почекајте 3 секунди (безбедносно одложување), а потоа отпуштете ја топката кога крилата ќе почнат да се вртат. Хели Бол автоматски ќе се оддалечи. Безбедно и забавно за деца од сите возрасти до возрасни, доколку крилата го допрат предметот, тој автоматски ќе се исклучи.

Летечка топка која свети, а вие ја контролирате само со дланка.

-Едноставно ставете ја раката под топката, со мало движење нагоре го контролирате нејзиниот лет

-Топката плови со 2 пропелери и 2 стабилизатори на летот, а се полни преку USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.

Кога ќе се ослободи, топката светнува и дава чувство на осветлување на диско.

✅ Одлична забава за целото семејство.

НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА