-33%

ЕЛЕКТРИЧЕН ОТВОРАЧ НА ВИНО

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.

Шифра на производ: 131

Електричен отворач за вино!

Со својот многу елегантен и модерен дизајн, исто така е исклучително практичен бидејќи ви помага лесно да ги отворите првото, второто и третото шише вино! Работи на 4 AA батерии и може да отвори до 80 шишиња вино на една батерија! Совршен подарок само за оној пријател кој секогаш сака вино!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Електричен Отворач на вино

Со својот многу елегантен и модерен дизајн, исто така е исклучително практичен бидејќи ви помага лесно да ги отворите првото, второто и третото шише вино! Работи на 4 AA батерии и може да отвори до 80 шишиња вино на една батерија! Совршен подарок за оној пријател кој секогаш сака вино!

Карактеристики:
 • Отворач на вино кој работи на 4 AA батерии
 • Отвора до 80 шишиња пред менување на батериите
 • Модерен и елегантен дизајн
 • ЕКО материјал
 • Лесен за одржување

100% професионален електричен Отворач на вино, исклучително практичен, многу лесен за употреба. Секогаш на дофат на раката. Можете да го носите на патувања. Овој отворач за вино е идеален за подарок!

Отворач на вино

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН ОТВОРАЧ НА ВИНО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА