-38%

ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 999.00 ден.

Шифра на производ050

Наоѓањето безбедно место за чување пари и други вредни предмети е еден од вообичаените проблеми, особено ако имате љубопитни гости. Ако ви треба трајно решение за овој проблем, ви го претставуваме нашиот Smart Safe во форма на книга.

Сефот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има пространа внатрешност што ви овозможува да складирате работи од различни големини. Вашата тајна книга ќе остане незабележана каде и да ја ставите, никој нема да може да ја разликува вистинската книга од сефот.
Креативно решение за сите оние кои сакаат да ги заштитат своите вредни работи од кражба или едноставно да чуваат важни документи само за себе, но и оригинален подарок што секој ќе го обожава!

Книга која навистина ќе ви го промени животот!

Oвој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Паметен сеф во форма на книга

 

Наоѓањето безбедно место за чување пари и други вредни предмети е еден од вообичаените проблеми, особено ако имате љубопитни гости. Доколку ви треба трајно решение за овој проблем, ви го претставуваме нашиот Паметен сеф во форма на книга која ќе ги надмине вашите очекувања кога станува збор за безбедноста!

Сефот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, има пространа внатрешност што ви овозможува да складирате работи од различни големини. Елегантниот дизајн во форма на корица за книги овозможува сефот совршено да се вклопи во секој простор. Вашата тајна книга ќе остане незабележана каде и да ја ставите, никој нема да може да ја разликува вистинската книга од сефот.

Креативно решение за сите оние кои сакаат да ги осигураат своите вредни работи од кражба или едноставно да чуваат важни документи само за себе, но и оригинален подарок што секој ќе го обожава!
Книга која навистина ќе ви го промени животот!

Карактеристики на производот:
 • Димензии 240х155х55мм;
 • Паметен сеф изработен од високо квалитетен нерѓосувачки челик;
 • Безбедно со брава и клуч завиткани во лажните страници на книгата;
 • Елегантен дизајн, книга со тврд повез;
 • Гарантирана безбедност.
Паметен сеф
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПАМЕТЕН СЕФ ВО ФОРМА НА КНИГА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА