-45%

ПАМЕТНА ПРАВОСМУКАЛКА

Original price was: 3,999.00 ден.Current price is: 2,199.00 ден.


Самостојната роботска правосмукалка има автоматска контрола и сензори кои спречуваат да удри во мебелот. Чисти под мебелот, ползи под кревети, маси, столици, комоди и други тешко достапни места.Сега можете да го направите просторот во вашето домаќинство многу почист, дури и кога сте далеку од дома. Едноставно дозволете самостоен робот за правосмукалка да направи се за вас. Ги чисти апсолутно сите трошки, влакна, без разлика дали се на тепих, ламинат, паркет или плочки.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Паметна правосмукалка

 

Ако ви здодеа постојано да го чистите вашиот дом или немате време за овие постапки, зошто да не го направите тоа паметната правосмукалка, наместо вас? Ја препорачуваме роботската Паметна правосмукалка која работи целосно сама! Додека одмарате или подготвувате оброк за себе и вашето семејство, дозволете паметна, моќна и целосно независна роботска правосмукалка да ви исчисти. Слаб шум нема да го наруши вашиот секојдневен мир.

Роботот правосмукалка, која работи целосно сама, има автоматска контрола и сензори кои го спречуваат ударот од мебелот. Чисти под мебел, ползи под кревети, маси, столици, комоди и други тешко достапни места.

Сега можете да го направите просторот во вашето домаќинство многу почист, дури и кога сте далеку од дома. Едноставно дозволете самостоен робот за правосмукалка да направи се за вас. Ги чисти апсолутно сите трошки, влакна, без разлика дали се на тепих, ламинат, паркет или плочки.

 

 

Карактеристики:
 • Материјал: пластика / електроника
 • Автоматско избегнување пречки
 • Димензии 23 × 6,5 cm
Паметна правосмукалка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПАМЕТНА ПРАВОСМУКАЛКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА