-50%

Повеќенаменска правосмукалка за автомобил ТУРБО

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 949.00 ден.


Повеќенаменска правосмукалка за автомобил ТУРБО од 12V и утичница за запалка во истиот, ќе Ви помогне за полесно одржување на хигиената! 

Оваа универзална Повеќенаменска правосмукалка едноставно и ефикасно ја отстранува нечистотијата од автомобилите. Може да се вшмукуваат и влажни и мокри површини без да се оштети или расипе. Верувале или не, оваа правосмукалка може и да Ви ги надува топките или душеците со воздух.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Повеќенаменска правосмукалка за автомобил ТУРБО

Повеќенаменска правосмукалка за автомобил ТУРБО од 12V и утичница за запалка во истиот, ќе Ви помогне за полесно одржување на хигиената! 

Повеќенаменска правосмукалка

Оваа универзална Повеќенаменска правосмукалка едноставно и ефикасно ја отстранува нечистотијата од автомобилите. Може да се вшмукуваат и влажни и мокри површини без да се оштети или расипе. Верувале или не, оваа правосмукалка може и да Ви ги надува топките или душеците со воздух. Лесно е пренослива, земете ја со себе на летување или зимување, на било какво патување. Правосмукалката е направена од висококвалитетна ABS пластика, лесна за одржување и едноставна за употреба. Има вграден филтер за правот кој можете да го исперете. После употреба, се што треба да направите е да ја испразните, не користи кеси, така да како една од карактеристиките на оваа Повеќенаменска правосмукалка, е и економичноста!

Повеќенаменска правосмукалкаСпецификации:
Сила: 100W
Напојување: 12V
Должина на кабелот: 2,80м
Должина на цревото: 1м
Тежина: 848г
Димензии: 22 x 22 x 25цм

Во пакување добивате:
1. Повеќенаменска правосмукалка
2. 3 продолжетоци за вшмукување (широк со четка, тесен и за дување на топки и др.)
3. Филтер за прав

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Повеќенаменска правосмукалка за автомобил ТУРБО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА