-47%

Повеќенаменска џебна алатка TacTool 18 во 1

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

Заборавете на тешките кутии за алат и алатките за позајмување од други. Доколку ги сакате сите алатки во еден производ кој е лесен за носење, имаме решение за вас!
Ви претставуваме повеќенаменска алатка 18-во-1!

1 чекан, 2 клешти, 1 канџи, 1 отворач за шишиња, 2 пили, 2 рамни шрафцигери, 1 филипс шрафцигер, 4 клучеви, 1 стриптизер, 1 турпија, 1 нож, 1 секач за жица – вкупно 18 алатки во еден производ ! Сместена во мала, лесна за носење торба со ремен, таа е идеална за кампување, автомобил или домашна употреба.

Бидете подготвени за секакви итни случаи и решете го проблемот како професионалец!

СВЕТСКИ ХИТ!!! ОРИГИНАЛЕН – 100% гаранција за квалитет!

Можеби ќе Ве интересира

КУЈНСКИ РЕЖАЧ ЗА ХРАНА

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Заборавете на тешките кутии за алат и алатките за позајмување од други. Доколку ги сакате сите алатки во еден производ кој е лесен за носење, имаме решение за вас!
Ви претставуваме повеќенаменска алатка 18-во-1!1 чекан, 2 клешти, 1 канџи, 1 отворач за шишиња, 2 пили, 2 рамни шрафцигери, 1 шрафцигер, 4 клучеви, 1 стриптиз, 1 турпија, 1 нож, 1 секач за жица – вкупно 18 алатки во еден производ! Сместена во мала, лесна за носење торба за дожд, таа е идеална за кампување, автомобил или домашна употреба.
Компактниот и едноставен дизајн на повеќенаменската алатка 18 во 1 ќе ви помогне лесно и без напор да го поправите секој дефект, да отворите шише, да отстраните жица и многу повеќе!
Бидете подготвени за секакви итни случаи и решете го проблемот како професионалец!

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Карактеристики на производот

1 чекан, 2 клешти, 1 канџи, 1 отворач за шишиња 2 пили, 2 рамни шрафцигери, 1 шрафцигер Филипс, 4 клучеви (6, 7, 8 и 10 мм), 1 стриптизер, 1 турпија, 1 нож, 1 жица секач;
Изработено од нерѓосувачки челик;
Цврста конструкција – гарантирана долговечност;
Доаѓа со торба;
Лесно пренослив;
Повеќенаменска употреба.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Повеќенаменска џебна алатка TacTool 18 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА