-60%

СИЛИКОНСКA ПОДЛОГА ЗА УДОБНО СЕДЕЊЕ

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 599.00 ден.


Постојано стоење на нозете секако не е добро, но и константно седење на едно место исто така не е многу пријатно. Колку пати сте останале подолго на работното место во канцеларија, колку пати сте добиле болки во вратот и половината поради неудобно седење?- Готово е со тоа!

Сега конечно можете да се опуштите бидејќи ви ја нудиме силиконскота Подлога за удобно седење кое со својата прилагодлива основа може да обезбеди многу удобно седиште.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
Силиконска Подлога за удобно седење


Дали чувствувате болки во грбот поради продолжено и напорно постојано седење во канцеларија или автомобил? Има силиконски подлога за здраво и удобно седење!

Сега конечно можете да се опуштите бидејќи ви нудиме силиконска Подлога за удобно седење кој со својата прилагодлива подлога може да обезбеди многу удобно седење на секој објект за седење.

Преносното перниче за седишта, кое е многу еластично, ви овозможува лесно поставување, носење и чистење. Изработен е од еколошки силиконски гел. Овој материјал му овозможува на чуварот на јајца да ја враќа својата првобитна форма секој пат, дури и по долготрајна употреба, без никакви деформации, што го прави овој производ супериорен во однос на другите.

 

Подлога за удобно седење

Силиконска Подлога за удобно седење

Уникатниот дизајн на силиконското саќе нема да пропадне, овозможувајќи постојана циркулација на воздухот низ целата перница, што е важно за одржување на студ. Долготрајното седење врши притисок врз вашиот лумбален грб, што го олеснува вашето тело да седи со чуварот на јајца.

Овој посебен дизајн делува и како масажер. Ќе ја ослободи напнатоста при напорно седење во иста положба.

Конструкцијата на перницата е дизајнирана да ја поддржи структурата на вашето тело и да ја ублажи болката во грбот. Дното на перницата каде што се допираат површините е направено да не биде порозно, што ќе спречи секакво лизгање.

Не грижете се, перницата ќе остане на истото место без никакво движење на повеќето површини, дури и на кожните седишта. Кажете им збогум на сите болки, вкочанети мускули предизвикани од долго седење на стол. За разлика од стандардните перници, чуварот на јајца се прилагодува на вашата карлица и обликува така што ги апсорбира точките на притисок.

Силиконската подлога се препорачува за сите кои се принудени да поминуваат многу време во седечка положба на биро, компјутер, волан и слично. Може да се постави на кое било седиште или стол.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СИЛИКОНСКA ПОДЛОГА ЗА УДОБНО СЕДЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА