-56%

Силиконска подлога за тесто

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

 

Незаменлив додаток на секоја кујна

 

силиконска Ново на пазарот- Внимателно осмислен производ со идеален дизајн и квалитет

подлога Ја штити работната површина, тестото не се лепи на неа

за Нетоксична, не се лизга, лесно се свиткува, можете и да печете на неа

тесто Едноставна за одржување

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Силиконска подлога за тесто

 

месење

Уживајте во здраво и безгрижно готвење

Сакате да месите леб, крофни, пица, колачиња и други слатки деликатеси без неред и брашно на сите страни? Без нервоза и фрустрација поради тестото што Ви се лепи на работната маса? – Ви го претставуваме Вашиот нов сојузник во кујната- нелеплива силиконска подлога за месење која ќе Ви овозможи пријатна и лесна работа во кујната!

Благодарение на висококвалитетниот сертифициран силиконски материјал, тестото нема да се лепи и нема да имате потреба да му додавате брашно или масло. Оваа силиконска подлога за месење е идеална за било какво тесто и подготовката ќе Ви ја направи лесна како песна.

леб

 

Силиконската подлога лесно се витка, а на неа се наоѓа дијаграм со пречник во различни големини. Доколку сакате да направите слани или слатки пецива, сега сите можат да бидат со иста форма и големина! На неа можете и да печете, едноставно е совршена!

Флексибилна и еластична, подлога што секој готвач ја посакува! После користење, треба да ја измиете со вода и детергент, а може да ја ставите и во машина за садови. Многу едноставно.

кифлички

крофни Нарачајте веднаш и почнете со обликување на тестото баш онака како што сакате Вие. Нема да зажалите!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконска подлога за тесто”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА