-81%

ПОДМЕТАЧИ ЗА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ НА АЛИШТА

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 249.00 ден.

Шифра на производ074
Повеќенаменска подлога за машини за перење, исто така идеална за фрижидери, колички, машини за сушење, машини за миење садови, сушари, софи, маси, кревети и слично !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Подметачи за машина за перење алишта

 

Подметачи за машина за анти-шум, вибрации и лизгање !

Повеќенаменска подлога за машини за перење, исто така идеална за фрижидери, колички, машини за сушење, машини за миење садови, сушари, софи, маси, кревети и сл.!

 

 

Сет од 4 парчиња. Подметачи за машина – даваат стабилност на машината за перење, работната маса, софата, софата и ги намалуваат вибрациите и ги апсорбираат.

Доколку машината за перење не е цврсто наместена, испушта разни звуци, бучава што одекнува низ целиот стан, овие влошки се вистински спас!
Влошките ќе спречат тресење на машината за перење. Ќе заборавите на звуците и вибрациите. Патосниците одлично се вклопуваат во сите модели на машината за перење. Ставете ги под стапалата на машината за перење или сушење.
Многу е лесно да се инсталира, само треба да закачите по една подлога на секоја нога и да ја вратите машината на своето место. Нема потреба од лепак!

Подметачите се направени од гума така што ќе спречат лизгање. Машината ќе стои во место и ќе работи во тишина. Ќе го заштитите и подот бидејќи машината ќе се подигне од земја. Затоа, ќе има помалку влага и нема да се појави ‘рѓа. Ќе можете многу лесно да го исчистите подот под машината.

Одговара на сите големини на машини за перење / сушење, се вклопува под вашата предна или горна машина за полнење без додавање преголема висина

Предности:
 • 90% спречување на бучава,
 • значително го намалува тресењето, вибрациите и звукот,
 • погоден за сите модели на машини,
 • полесно чистење,
 • помалку ‘рѓа и влага,
 • лесно поставување,
 • ја штити почвата,
 • Погоден е и за фрижидери, комплет за седење…

 

Карактеристики:

 • Во пакетот добивате 4 подметачи,
 • големина: 7 x 4 cm,
 • тежина: 85 g,
 • материјал: гума, ПВЦ,
 • боја: сива.
Подметачи за машина
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОДМЕТАЧИ ЗА МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ НА АЛИШТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА