-50%

Полица за телевизор и монитор

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Иновативен изум!
Лесно преклоплива ТВ полица!

Користете го неискористениот простор. За неколку секунди, направете полица на вашиот телевизор ! Не е потребно дупчење, навртување, лепење… инсталацијата трае неколку секунди. Искористете го максимумот од просторот над ТВ или мониторот.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Полица за телевизор и монитор

Иновативен изум! Лесно преклоплива Полица за телевизор и компјутер. Користете го неискористениот простор. За неколку секунди, направете полица на вашиот телевизор ! Не е потребно дупчење, навртување, лепење… инсталацијата трае неколку секунди. Искористете го максимумот од просторот над ТВ или мониторот.

Димензии: 17 x 34 x 16cm

Карактеристики на производот:

 • Лесна и брза инсталација;
 • Голема издржливост;
 • Многу лесен за одржување;
 • Еко материјал;
 • Пренослив.

Ова е Полица за телевизор  што мора да ja имате над вашиот монитор! Исто така е идеален за канцеларии и деловни простории. Можете да ја преместите полицата брзо и лесно кога сакате. Изум кој го освои целиот свет.

Полица за телевизор

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полица за телевизор и монитор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА