-53%

Појас за исправање на грбот со сензор

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

 


Појас со сензор кој има вибрирачки потсетник за исправување! Го мери аголот под кој се наоѓате и вибрира за да знаете дека сте искривени премногу. Се препорачува појасот да се носи 2 часа секој ден. Потребни се 21 дена за да се формира навика, по 90 дена повеќе нема да ви треба!

Вооружете се денес против лошото држење на телото и проблемите во иднина!

 

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Паметен Појас со сензор

 

Најпрофесионален паметен Појас со сензор – коректор на ремена за исправување на грбот!


Овој иновативен дизајн на паметен Појас со сензор на држење има вибрирачки потсетник за исправување! Го мери аголот под кој се наоѓате и вибрира за да знаете дека сте искривени. Тоа ќе ви помогне да се справите со лошите навики, болките во грбот и вратот. Се предлага појасот да се носи 2 часа секој ден. Потребни се 21 дена за да се формира навика, по 90 дена повеќе нема да ви треба! Има литиумска батерија од 500mAh и може да се користи до 15 дена со само 2 часа полнење. Се полни преку USB кабел. Има светло што е индикатор за батеријата. Црвеното значи дека батеријата е празна и треба да се наполни а сината боја значи дека е наполнет.

Вооружете се денес против лошото држење на телото и проблемите во иднина!

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:
 • Вибрира како потсетник дека треба да се исправите
 • Се носи 2 часа на ден
 • По само 2 часа полнење, може да трае до 15 дена носење

ПАМЕТЕН Појас со сензор

 

Boja

Pink, Siva

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Појас за исправање на грбот со сензор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА