-78%

Пренослива скара на расклопување

Original price was: 5,999.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.

Се спремате да одите на излет со Вашето друштво, но Ве мачи фактот дека со себе треба да носите тешки и незгодни печки за да си приготвите скара?- Готово е со тоа! Со нашата пренослива скара нема да имате такви маки, само уживање!

Пригответе си вкусни специјалите било каде, без многу напор.

Површина за печење: 39 x 30,5 цм

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Пренослива скара на расклопување

 

Нашата Пренослива скара е се што Ви е потребно за совршен излет со пријателите. Мала е, лесна за употреба, практична… Ваше е само да изберете место. Градина, плажа, шума или некое друго фантастично место, не е важно. Овој производ ќе Ви биде верен придружник во авантурите.

Генијална Пренослива скара која има многу повеќе предности во споредба со класичната. Прво, кога ќе се склопи изгледа како мало коферче, воопшто не зазема место. Ставете ја во гепекот и не грижете се, ќе има место и за сите други работи што сте сакале да ги земете со себе. Второ, практична е бидејќи брзо се склопуа и расклопува, а лесна и за одржување.

скара на расклопување

Пренослива скара на расклопување- се што Ви е потребно за незаборавно уживање со Вашите најблиски! Едноставно нема конкуренција! Набавете го овој производ и не дозволувајте расположението да Ви го расипат други непрактични апарати.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пренослива скара на расклопување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА