-57%

Oтстранувач на дамки без перење Stain Rol

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Ненадејните мали несреќи во важни моменти го расипуваат расположението во текот на денот! Не грижи се повеќе! Нашиот отстранувач на дамки може да ви помогне да ги решите овие проблеми. Новата формула ефикасно ги отстранува дамките од облеката. Брза деконтаминација, нема потреба од перење, дизајн-виткување, зголемување на триењето, не ја оштетува облеката.

Дали сè уште сте загрижени за досадните флеки?
✖ Разни дамки од сос / масло
✖ Дамки од пијалоци од кафе
✖ Дамки од козметика / кармин
✖ Дамки од црвено вино итн.

Ефикасно отстранување на сите видови дамки – Може да се користи за дамки од храна, козметички дамки, пијалоци (кафе, чај, вино, млеко, кола итн.), кечап, дамки од масло итн. Практичен е и лесен за употреба.

Идеален за итно отстранување на дамки – Многу е погоден за дамки на отворено, како што се ненадејни дамки предизвикани од работа, забави, кампување итн. Удобниот и компактен дизајн, лесен за носење, може да ве спаси од непријатната ситуација на валканата облека.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ненадејните мали несреќи во важни моменти го расипуваат расположението во текот на денот! Не грижи се повеќе! Нашиот отстранувач на дамки може да ви помогне да ги решите овие проблеми. Новата формула ефикасно ги отстранува дамките од облеката. Брза деконтаминација, нема потреба од перење, дизајн-виткување, зголемување на триењето, не ја оштетува облеката.

Дали сè уште сте загрижени за досадните флеки?
✖ Разни дамки од сос / масло
✖ Дамки од пијалоци од кафе
✖ Дамки од козметика / кармин
✖ Дамки од црвено вино итн.

Ефикасно отстранување на сите видови дамки – Може да се користи за дамки од храна, козметички дамки, пијалоци (кафе, чај, вино, млеко, кола итн.), кечап, дамки од масло итн. Практичен е и лесен за употреба.

Идеален за итно отстранување на дамки – Многу е погоден за дамки на отворено, како што се ненадејни дамки предизвикани од работа, забави, кампување итн. Удобниот и компактен дизајн, лесен за носење, може да ве спаси од непријатната ситуација на валканата облека.

1-минутна деконтаминација – Потребна е само 1 минута за да се решат проблемите со дамките! Поместете го валјакот напред-назад на обоената површина и дамката ќе исчезне веднаш без трага.

Безбедно за употреба – Овој отстранувач на дамки е специјално развиен за отстранување на сите видови дамки. Тој е безбеден и нежен за кожата, нема корозивно дејство на ткаенината, нема да ја оштети вашата ткаенина и нема да влијае на убавата боја на облеката. Неговото молскавично дејство ги отстранува дамките од облеката, теписите, автомобилите и мебелот.

Погодно за разновидна облека од ткаенина – Едно шише е повеќенаменско, заштедува вода, труд и пари. Погоден е за памук, лен, полиестер, мешана ткаенина, тексас, постава и така натаму.

Спецификации:

 • Тежина на производот: 70 g
 • Големина на производот: 10×5×5 cm
 • Нето содржина: 50 ml

Чекори за употреба:
1: Користете хартиени крпи за да ги апсорбирате вишокот дамки,
2: Ставете хартиена крпа на задниот дел од дамката,
3: Користете го валјакот напред-назад над дамката додека дамката не избледи.

Пакетот содржи:
– Чистач на ролери и топчиња за отстранување на дамки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Oтстранувач на дамки без перење Stain Rol”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА