-56%

Спреј за безболна депилација

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 900.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Благодарение на овој револуционерен спреј за отстранување на влакна, никогаш повеќе нема да мора да се депилирате или да ги бричите нозете. Не само за нозете, совршен е и за рацете, пазувите, градите, стомакот, бикини зоната и за сите други останати делови од телото.

Обогатен е со Алое вера екстрат, што ја прави вашата кожа мазна и нежна. Содржи и витамин Е кој што ја хидрира вашата кожа, како и екстрат од портокал кој значително ќе помогне во поспоро стареење.

Големо намалување- само 399 ден

http://tronshop.mk/proizvod/bezzhichen-depilator-za-telo/

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Природен спреј за безболна депилација

Моќен, единствен спреј за брзо и безболно отстранување на влакната- депилација без мака

Споделуваме неверојатни искуства на купувачите, кои сведочат за беспрекорниот спреј за безболно и потполно природно отстранување на влакна!

Повеќе од обичен спреј!

Без непријатен мирис, без иритација, 100% природна формула обогатена со витамини кои ги раствораат влакната до корен без никаква болка. Ја прави кожата хидратантна, здрава и млада, и ја ослободува од влакненца дури до шест недели.

Целта ни е да се ослободите од бричењето и болната депилација и да имате мека и нежна кожа. Засекогаш ќе го смените Вашиот начин на размислување кога се во прашање непотребните влакна!

Кажете им збогум на восокот и бричењето!

Благодарение на овој револуционерен спреј за отстранување на влакна, никогаш повеќе нема да мора да се депилирате или да ги бричите нозете. Не само за нозете, совршен е и за рацете, пазувите, градите, стомакот, бикини зоната и за сите други останати делови од телото.

Обогатен е со Алое вера екстрат, што ја прави вашата кожа мазна и нежна. Содржи и витамин Е кој што ја хидрира вашата кожа, како и екстрат од портокал кој значително ќе помогне во поспоро стареење.

Најлесен метод за депилација!

Неверојатно лесен за употреба! Само напрскајте, избришете и кожата ќе ви биде сосема мазна. Исто така го подобрува и квалитетот на Вашата кожа. Ќе изгледате подобро, ќе се чувствувате подобро,кожата ќе Ви е нахранета со витамини, а влакната нема да се вратат со недели. Навистина неверојатно!

Карактеристики:

 • Безболно
 • Брзо
 • Нежна формула
 • Совршен ефект

Начин на употреба:

 1. Проклункајте го спрејот пред употреба
 2. Поради несакани алергии, најпрво тестирајте на мал дел од кожата
 3. Напрскајте го оној дел од кој сакате да ги отстраните влакната
 4. Почекајте 5-10 минути
 5. Избришете го местото со мокра крпа

Пакување: 100мл

Амбалажа: Алуминиумско шишенце

 

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

1 преглед за Спреј за безболна депилација

 1. Даниела

  Одличен за таквите како мене кои се плашат од депилација… Нови влакна се појавија за 4 недели

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА