-50%

Природни кедрови топчиња против молци, спречуваат влага и мувла

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Британско производство -100% БИО -100% природно

Отпорот на молци од кедрово дрво е 100% природен и еколошки начин за спречување и отфрлање на молци од вашите плакари и оставата, чајната кујна. Природниот мирис на кедар и дрво делува како молец и не содржи хемикалии.

-Кедарот репелент зрачи со свеж и дрвенест мирис, давајќи им на вашите плакари, па дури и на држачите за чевли прекрасен и чист мирис. Го намалува мирисот на мувлоста што често се наоѓа во плакарите и помага да се спречи молците да ја јадат вашата облека или да живеат во темните агли на плакарите.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Британско производство -100% БИО -100% природно
Отпорот на молци од кедрово дрво е 100% природен и еколошки начин за спречување и отфрлање на молци од вашите плакари и оставата, чајната кујна. Природниот мирис на кедар и дрво делува како молец и не содржи хемикалии.

-Кедарот репелент зрачи со свеж и дрвенест мирис, давајќи им на вашите плакари, па дури и на држачите за чевли прекрасен и чист мирис. Го намалува мирисот на мувлоста што често се наоѓа во плакарите и помага да се спречи молците да ја јадат вашата облека или да живеат во темните агли на плакарите.

– Сет од 12 – Сетот доаѓа со 12 кедрови топчиња кои можете да ги ставите во плакарите. Тие можат да се стават во чорапи, џебови за облека или дури и чевли за да се освежи мирисот. (Забележете дека топчињата се мали и не треба да бидат на дофат на деца).

– Трае до 12 месеци – можете да ги освежите топчињата со триење со фин шкурка или со помош на спреј за освежување.

-100% гаранција – Доколку имате било какви проблеми со оваа ставка или нарачка, ве молиме испратете ни порака! Сакаме да бидеме сигурни дека сите наши клиенти се задоволни со нашите производи!

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Природни кедрови топчиња против молци, спречуваат влага и мувла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА