-47%

ПРОФЕСИОНАЛНО ФИГАРО, ПРЕСА ЗА БРАНОВИТА КОСА

Original price was: 1,900.00 ден.Current price is: 999.00 ден.


Професионално фигаро за коса со три грејни цевки од горната страна и две од долната. За совршени брановити локни!

Врвен квалитет кој ја штити Вашата коса од оштетување, брзо и ефикасно ќе ја направите фризурата од Вашите соништа. За сите типови на коса.

Има три керамички цевки чии што врвови не се загреваат, па слободно можете да ја користите пресата со двете раце и да придржувате каде што треба.

Само во Трон Шоп!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Професионално фигаро- преса за брановита коса


Број 1 за Вашата коса, Професионално фигаро за соврешни брановити локни.

Има штипка за отварање и затварање на цевките кои се пет на број. Три од горната страна и две од долната. Цевките се керамички, не се лепат. Врвовите на ова Професионално фигаро не се загреваат, па лесно можете да го употребувате и да придржувате со двете раце.

Направете совршена фризура три пати побрзо отколку со обично фигаро!

Професионално фигаро

Карактеристики:

 • Сила: 80W
 • Волтажа: 110-240V
 • Температура: 180 или 210 степени, можете самите да ја одберете
 • Должина на пресата: 40цм
 • Димензии на грејните цевки: 14 x 9цм
 • Ротирачки кабел 360 степени

Врвен квалитет, за сите типови на коса!

Професионално фигаро, преса за брановита коса

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРОФЕСИОНАЛНО ФИГАРО, ПРЕСА ЗА БРАНОВИТА КОСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА