-44%

ПРСКАЛКИ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ ВО ВАШИОТ ДВОР – ВОДЕНА МАГЛА

Original price was: 1,539.00 ден.Current price is: 859.00 ден.

Шифра на производ: 040

Доколку сакате да се подготвите за летото и да уживате седејќи во вашиот двор во најтоплото време, а во исто време имате чувство дека сте во омилено кафуле или на море, имаме одличен предлог за вас! Едноставно набавете ги овие прскалки за разладувње и уживајте во секој момент со вашето семејство и пријателите, во секое време од денот или ноќта.

Се што ви треба за да го инсталирате овој уред е извор на вода. Едноставен и функционален, системот за прскање создава магла која брзо и ефикасно ја намалува и лади температурата на воздухот!

СЕЗОНСКИ ПОПУСТ:

 • 649 денари – 10м
 • 999 денари – 15м
 • 1299 денари – 20м

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Прскалки за разладување

 

Доколку сакате да се подготвите за летото и да уживате седејќи во вашиот двор во најтоплото време, а во исто време имате чувство дека сте во омилено кафуле или на море, имаме одличен предлог за вас! Едноставно набавете ги овие Прскалки за разладување и уживајте во секој момент со вашето семејство и пријателите, во секое време од денот или ноќта.

Прскалки за разладување

Се што ви треба за да го инсталирате овој уред е извор на вода. Едноставен и функционален, системот за прскање создава магла која брзо и ефикасно ја намалува и лади температурата на воздухот!

Можете да ги поставите во дворот, градината или каде и да ви одговара. Создадете пријатен амбиент во вашиот двор и не дозволувајте топлите летни денови да ви ја расипат забавата и дружењето со саканите луѓе!

Прскалки за разладување

Карактеристики на производот:

 • Материјал – PP ABS (многу квалитетна и издржлива пластика)
 • Боја – како што е прикажано на сликата
 • Го лади воздухот
 • 10 Прскалки за разладување
 • 10 конци
 • 10м должина на црево
 • Лесно за инсталирање

Прскалки за разладување во Вашиот двор- Водена магла

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

https://www.youtube.com/watch?v=W70PgkFgOXk&ab_channel=MISTCOOLING%2CINC.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРСКАЛКИ ЗА РАЗЛАДУВАЊЕ ВО ВАШИОТ ДВОР – ВОДЕНА МАГЛА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА