-40%

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ПУКАНКИ (БЕЗ МАСЛО)

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.

Шифра на производ: 020

Направете го задоволството дома да биде исто како кога гледате филм во кино за само неколку минути!

Направете пуканки без капка масло, само вметнете ги пуканките со мерната чаша што доаѓа со производот, вклучете ја и почекајте! Можете да ги зачините пуканките пред и за време на правењето. Многу е лесно да се исчисти. Кога ќе се излади целосно, можете да го исчистите со сунѓер, машина за миење садови и топла вода, додека надворешната страна може да ја исчистите со влажна крпа, 2 минути работа!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting4,9

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Апарат за правење Пуканки без масло

Ова е единствена машина за Пуканки без масло која ќе го воодушеви вашето семејство!

Направете го задоволството дома да биде исто како кога гледате филм во кино за само неколку минути!

Направете Пуканки без масло , само вметнете ги пуканките со мерната чаша што доаѓа со производот, вклучете ја и почекајте! Можете да ги зачините пуканките пред и за време на правењето. Многу е лесно да се исчисти. Кога ќе се излади целосно, можете да го исчистите со сунѓер, машина за миење садови и топла вода, додека надворешната страна може да ја исчистите со влажна крпа, 2 минути работа!


Карактеристики на производот:

 • Не користете масло;
 • Доаѓа со мерна чаша;
 • Со една мерна чаша прави скоро еден килограм пуканки.
апарат за Пуканки без масло
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting4,9

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ПУКАНКИ (БЕЗ МАСЛО)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА