-50%

Рекет за инсекти со лед светло

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Овој модерно дизајниран рекет инстантно ќе Ве ослободи од комарци, муви, мушички и други инсекти. Отсега уживајте во природата на свеж воздух, без да се плашите дека ќе бидете искасани од нешто. Рекетот има електрична мрежа каде што ги лови инсектите, која е безопасна за луѓето! Овој рекет поседува и лед лампа, која можете да ја користите и независно од тоа да ли ловите некој инсект.

Димензии: 57.5 х 22.5 цм

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Рекет за инсекти со лед светло

 

Да ли често Ве напаѓаат комарци? Не можете да се свртите од мувите? Се плашите ли од инсекти?- Готово е со тоа!

Ви го претставуваме овој ултимативен производ- Рекет кој ќе Ви помогне во борбата со горенаведените. Само замавнете, и во истата секунда инсектот ќе го снема!

комарци

Овој Рекет со димензии 57.5 х 22.5 цм и модерен дизајн, има мрежа каде што ги лови инсектите со само едно замавнување. Се полни со најобичен полњач за мобилен телефон и можете да го користите цел ден. Не само за оваа намена, рекетот содржи и лед светло кое можете да го користите како ламба.

За разлика од обичните мувотепачки, нашиот Рекет дава многу подобри резултати. Поседува електрична мрежа која е безбедна за луѓето, а успешно го лови секој еден инсект.

Вградената батерија држи долго откако ќе се наполни, можете да уловите барем 600 инсекти после тоа.

Заборавете на зуење и отоци од комарците, на честите напади од мувите, на каснувања од буви и сите други останати инсекти! Сега можете да се опуштите и да уживате во природа на свеж воздух. Се што треба да направите е да го  набавите овој Рекет.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рекет за инсекти со лед светло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА